5. Trans Kampı Programı Belli Oldu

9 Temmuz 2016

 

Pembe Hayat Trans Kampı bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek. Daha önce trans kadınlar ve trans erkekler için ayrı ayrı düzenlenen kamp bu yıl karma olarak düzenlenecek.

Pembe Hayat Trans Kampı bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek. Trans Kamp bu yıl trans erkek ve trans kadınların katılımı ile karma olarak düzenlenecek ve farklı çalışma grupları oluşturulacak.

Temmuz ayı içinde düzenlenecek kamp boyunca her sabah İlyas Odman ile “Harekete Geçmek“ / Fiziksel Tiyatro / Performans ve Güvenlik Atölyesi gerçekleştirilecek.

Bu yıl karma olarak gerçekleşecek olan kampta trans erkeklik, sanat, iş yaşamı, seks işçiliği, medya ve eğitim gibi farklı alanlarda çalışma grupları oluşturulacak.

İnsan Hakları Forumu ve Trans Geçiş Süreci Forumu’nun da yer alacağı program Trans Ağı Strateji Belirleme Toplantısı ile sona erecek.

*Pembe Hayat 2016 Trans Kampı, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın finansal olarak desteklediği Ayrımcılığa Karşı Gökkuşağı Koalisyonu Projesi kapsamında Pembe Hayat ve Kaos GL Dernekleri tarafından gerçekleştirilmektedir.