Pembe Hayat Trans Erkek Kampı İçin Başvurular Başladı

25 Haziran 2015

Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği’nin trans*lar arasında bir ağ kurmak ve trans* aktivistlerin dayanışmalarını büyütmek, kapasitelerini güçlendirmek amacıyla yürüttüğü trans* kampları devam ediyor.

Bu yıl trans erkek aktivistler odaklı yapılacak olan Trans Erkek Kampı 12-16 Ağustos 2015tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.

Farklı şehirlerden 21 trans erkek katılımcının biraraya geleceği kampta 4 gün boyunca atölyeler, forumlar ve kapasite güçlendirme seminerleri yer alacak.

Trans erkek aktivistlerin alana ilişkin sorunlarını, deneyimlerini ve fikirlerini paylaşacakları kamp için başvurular başladı.

Katılmak isteyenlerin, linkte bulunan Başvuru Formunu online doldurarak 7 Temmuz 2015tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir.

Başvurular için son gün 7 Temmuz 2015 saat 17:00’dir.

Başvuruların değerlendirilmesi başvuruların tamamlandığı 7 Temmuz itibariyle 1 hafta içerisinde gerçekleştirilecektir. Başvurusu olumlu sonuçlanan katılımcılara kampla ilgili detaylar, program, ulaşım ve konaklamaya dair bilgiler daha sonar mail yoluyla yapılacaktır.

Trans Erkek Kampı katılımcılarının ulaşım, konaklama (tam pansiyon) ve kampta kullanılacak eğitim materyalleri Pembe Hayat tarafından karşılanmaktadır.

Trans Erkek Kampı, Pembe Hayat LGBTT Dayanışma Derneği ve Kaos GL Derneği’nin yürütmekte olduğu, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programının finansal olarak desteklediği, Ayrımcılığa Karşı Gökkuşağı Koalisyonu Projesi kapsamında düzenlenmektedir.